СТЕЛЬОВІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТА ОХОЛОДЖЕННЯ

Для житлових і комерційних об'єктів

Про системи

Компанія Zehnder почала виробництво водяних стельових панелей опалення та охолодження в 1952 році.
Сьогодні вони — одне з найбільш енергоефективних рішень для створення комфортного клімату в житлових будинках, офісах і на виробництвах.

Панелі випромінюють тепло і нагрівають тільки предмети, а не повітря, не створюючи шуму і протягів. Вони підтримують комфортну температуру в будь-яку пору року та дозволяють заощадити до 40% витрат на опалення та охолодження.

потолочные панели Zehnder

Особливості стельових систем опалення та охолодження Zehnder

потолочные панели Zehnder

Комфорт

Водяні панелі Zehnder працюють без шуму і вібрації, не створюють протягів і не сприяють переміщенню пилу. При вході з вулиці в охолоджене приміщення ви відчуєте приємну прохолоду, що комфортна для тіла, а не тепловий шок, як це зазвичай буває при використанні кондиціонерів.

Опалення та охолодження

Система може працювати в режимі нагріву або охолодження і забезпечує комфортну температуру у всьому приміщенні.

Для стель від 3 до 50 метрів

Стельові панелі ефективно працюють у приміщеннях з високими стелями. Вони забезпечують рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню, від стелі до підлоги, і підходять як для житлових будинків, так і для комерційної нерухомості.

Економія до 40%

Теплоносій для стельових панелей — вода, підключена до будь-якого джерела тепла. Принцип роботи дозволяє нагрівати не повітря, а предмети, що на 40% знижує витрати на опалення та охолодження.

Як це працює

Загальні принципи

В основі роботи панельно-променистих систем Zehnder – принцип безпосередньої передачі тепла без участі повітря як при опаленні, так і при охолодженні.
За таким же принципом працює нагрівальний ефект сонця — він створюється електромагнітними хвилями, які проникають у повітря без втрати енергії. Ця енергія перетворюється в тепло лише при контакті з людським тілом. Саме тому в зимовий день сонячне світло дозволяє нам відчувати тепло, попри холодне повітря навколо.

потолочные панели Zehnder

Стельові панелі Zehnder копіюють цей природний принцип. Випромінювальні панелі, встановлені навіть на висоті 50 метрів, можуть забезпечити приємне і комфортне тепло внизу.

Оскільки тепло, що випромінюється, нагріває лише предмети, а не повітря, ефективність такого нагріву або охолодження максимально висока, що дозволяє економити до 40% витрат на опалення та охолодження.

Режим опалення

Панельно-променисті системи Zehnder – це сталеві радіатори особливо легкої конструкції, які монтуються на стелі та до яких підводять теплоносій – воду або водно-гліколеву суміш.

Оскільки повітря не бере участі в процесі теплопередачі, теплове випромінювання нагріває безпосередньо підлогу, стіни та предмети в приміщенні. Повітря нагрівається вже пізніше внаслідок природної конвекції. Так, в середньому, стельова панель віддає близько 70-80% тепла завдяки тепловому випромінюванню і тільки близько 20-30% – завдяки конвекції.

Режим охолодження

Холодна вода тече через водяну панель. Оскільки люди та предмети в кімнаті мають вищу температуру, вони випромінюють тепло до стелі. Тепле повітря також переміщується вгору та віддає тепло стелі. Охолоджене повітря стікає назад в кімнату. Таким чином у приміщенні підтримується комфортна температура.

При використанні «холодної стелі» відсутній шум від вентиляторів, протяги та тепловий шок при вході з вулиці у приміщення з холодним повітрям.

Моделі

потолочные панели Zehnder PAM

Zehnder PAM

невидима система для стель з гіпсокартону

потолочные панели Zehnder ZIP

Zehnder ZIP

система з полегшеною модульною конструкцією

потолочные панели Zehnder Carboline

Zehnder Carboline

система з використанням графіту

потолочные панели Zehnder Alumline

Zehnder Alumline

система для підвісних стель всіх типів

Як замовити

1

Зв'яжіться з нами

Залиште заявку або зателефонуйте нам.

2

Розрахунок

Надайте нам проєкт, де будуть вказані площі, висоти та призначення кожного приміщення, і ми розрахуємо вартість водяних панелей.

3

Початок роботи

Для початку робіт нам необхідний узгоджений проєкт стель і можливість здійснювати підготовчі роботи в вашому приміщенні.

Illustration

Zehnder – німецька компанія, що працює на ринку кліматичного обладнання з 1895 року. Ми виробляємо вентиляційні системи, системи стельового опалення та охолодження, радіатори та конвектори. Ми пропонуємо енергоефективні рішення, які забезпечують комфортний і здоровий мікроклімат у будь-яких приміщеннях, від квартир і будинків до комерційних об'єктів.

Зв'яжіться з нами

Київ, Клінічна 23-25, офіс 1


Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня

Can't send form.

Please try again later.