ВНУТРІШНЬОПІДЛОГОВІ КОНВЕКТОРИ

Приховані системи опалення від Zehnder

Прихована система опалення

Внутрішньопідлогові конвектори Zehnder – рішення для обігріву приміщень з великими вікнами або у випадку, якщо ви не хочете ставити класичні радіатори.

Система опалення та система підключення знаходяться під підлогою. Єдина частина конвектора, яку видно, — це решітка, і у нас є безліч варіантів її дизайну. Тому конвектори Zehnder впишуться до будь-якого інтер'єру.

внутрипольные конвекторы Zehnder

Переваги
внутрішньопідлогових конвекторів Zehnder

Heading photo

Швидкий нагрів

Високоефективний теплообмінник з алюмінію і міді забезпечує швидке нагрівання приміщення. При великій площі вікон конвектори компенсують холодне повітря і забезпечують комфортну температуру.

внутрипольные конвекторы Zehnder

Комфорт у використанні

Конвектори працюють практично безшумно і швидко нагрівають навіть великі приміщення. А технологія прихованих з'єднань в підлозі робить решітки непомітними та безпечними — вони знаходяться на одному рівні з підлогою, тому спіткнутися об них неможливо.

внутрипольные конвекторы Zehnder

Індивідуальне виробництво

Ви можете обрати конвектори з готових моделей або ж замовити виробництво за індивідуальними параметрами (кутові, радіусні, подовжені, з вирізами). Також можна поєднати окремі конвектори в серію, тоді конвектор буде виглядати цілісним, з решітками без поперечних з'єднань.

внутрипольные конвекторы Zehnder

Дизайнерські решітки

У конвекторах передбачена декоративна рама, але також ви можете замовити дизайнерську рулонну решітку. Решітка виготовляється з дерева, алюмінію або нержавіючої сталі. Ви можете вибрати матеріал і колір решітки. Всі матеріали міцні, тому по решітці можна ходити.

внутрипольные конвекторы Zehnder

Можливість використання для подачі свіжого повітря

Внутрішньопідлогові конвектори можна скомбінувати з системою припливно-витяжної вентиляції Zehnder Comfosystems. Завдяки цьому через решітку конвектора в приміщення буде надходити свіже припливне повітря.

Як замовити

1

Зв'яжіться з нами

Залиште заявку або зателефонуйте нам.

2

Вибір

Ми покажемо вам варіанти, що максимально підходять під ваш запит.

3

Доставка

Доставка по Україні безкоштовна. Термін поставки — від 6 до 8 тижнів. Можливий монтаж нашими фахівцями.

внутрипольные конвекторы Zehnder
внутрипольные конвекторы Zehnder
внутрипольные конвекторы Zehnder
внутрипольные конвекторы Zehnder
Illustration

Zehnder – німецька компанія, що працює на ринку кліматичного обладнання з 1895 року. Ми виробляємо вентиляційні системи, системи стельового опалення та охолодження, радіатори та конвектори. Ми пропонуємо енергоефективні рішення, які забезпечують комфортний і здоровий мікроклімат у будь-яких приміщеннях, від квартир і будинків до комерційних об'єктів.

Зв'яжіться з нами

Київ, Клінічна 23-25, офіс 1


Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня

Can't send form.

Please try again later.