Розширення вентиляційної системи
для комфортної температури

Zehnder ComfoCool Q

Zehnder ComfoCool Q охолодження повітря

ComfoCool легко встановити разом із Zehnder ComfoAir Q. Для подачі холодного повітря на весь будинок потрібен один прилад. Завдяки активному контролю температури та осушенню зовнішнього повітря ComfoCool є ідеальним доповненням до системи вентиляції та забезпечує прохолоду в спекотні дні.

Коли рекуперації холоду з відпрацьованого повітря недостатньо для досягнення заданої температури, система ComfoCool Q починає активно охолоджувати повітря. В цей час установка ComfoAir Q продовжує вентилювати приміщення. Разом вони забезпечують свіже прохолодне повітря у всьому будинку.

Zehnder ComfoPost

Zehnder ComfoPost
охолодження та осушення повітря

Система ComfoPost не лише охолоджує, але й осушує відфільтроване припливне повітря. Завдяки активному контролю температури та осушенню зовнішнього повітря вона є ідеальним доповненням до системи вентиляції та забезпечує прохолоду в спекотні дні.

Коли рекуперації холоду з відпрацьованого повітря недостатньо для досягнення заданої температури, система ComfoPost починає активно охолоджувати повітря і додатково прибирає з нього зайву вологу, завдяки чому клімат в будинку стає більш комфортним.

ComfoPost можна використовувати разом з установкою ComfoAir Q. Для роботи ComfoPost необхідне джерело холодної води. Це може бути централізована подача від забудовника в багатоквартирному будинку або індивідуальна теплова помпа.

Zehnder ComfoFond-L Q

Zehnder ComfoFond-L Q
попередній нагрів і охолодження повітря

Zehnder ComfoFond-L Q – це геотермальний теплообмінник, який використовує поновлювану енергію землі для попереднього нагріву вхідного повітря взимку та охолодження влітку.

Разом з вентиляційною установкою Zehnder ComfoAir Q система ComfoFond-L Q забезпечує комфортну температуру і свіже повітря в будь-яку пору року та знижує витрати на електроенергію.

Зв'яжіться з нами

Київ, Клінічна 23-25, офіс 1


Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня

Can't send form.

Please try again later.