Система розподілу повітряZehnder ComfoFresh

Система розподілу повітря Zehnder ComfoFresh

Zehnder ComfoFresh – це комплексне рішення для розподілу зовнішнього, припливного, поворотного та витяжного повітря. Система може використовуватися в поєднанні з будь-якою вентиляційною установкою Zehnder.
Система ComfoFresh має дві версії:Zehnder ComfoTube InFloor (круглі повітроводи);Zehnder ComfoFlat OnFloor (плоскі овальні повітроводи).
Обидва типи каналів виготовлені з якісного пластику без запаху і мають повністю гладку внутрішню поверхню. Це гігієнічно якісне рішення запобігає накопиченню бруду і частинок пилу (патент Clinside).
Щоб створити ідеальну систему для вашого будинку, Zehnder ComfoAir Q можна комбінувати з іншими продуктами Zehnder.

Переваги

Гнучкість

Точно узгоджені компоненти для будь-якої будівельної ситуації

Ізоляція

Оптимально ізольовані труби для зовнішнього і витяжного повітря

Компактність

Можливий монтаж всередині підлоги та на стелі

Тиша

Безшумна робота та простий догляд

Гігієна

Гладка внутрішня поверхня Clinside для гігієнічності системи розподілу повітря

Дизайн

Дизайнерська захисна решітка для гармонійної інтеграції у будь-яке середовище

Компоненти системи

система распредления воздуха Zehnder ComfoTube

ComfoTube

Розподіл повітря ComfoTube забезпечує високоефективне транспортування повітря з мінімально можливими втратами тиску. Завдяки гнучкості вентиляційного каналу можна регулювати трасу трубопроводу в процесі монтажу, не впливаючи на роботу установки.
Особливості:● Гігієнічність завдяки Clinside®;● 100% герметична установка в поєднанні з компонентами ComfoFresh;● Легка вага;● Гладка всередині;● Міцність, відсутність деформації в процесі будівництва;● Зовнішній діаметр - 90 мм;● Внутрішній діаметр - 74 мм.

система распредления воздуха Zehnder ComfoFlat

ComfoFlat

Система ComfoFlat підходить для порожнистих стін, частин підлоги та дуже малих висот установки.
Розподіл повітря ComfoFlat забезпечує високоефективне транспортування повітря з мінімально можливими втратами тиску. Завдяки гнучкості вентиляційного каналу можна регулювати трасу трубопроводу в процесі монтажу, не впливаючи на роботу установки.
Особливості:● Гігієнічність завдяки Clinside®;● 100% герметична установка в поєднанні з компонентами ComfoFresh;● Легка вага;● Гладка всередині;● Міцність, відсутність деформації в процесі будівництва;● Максимальна висота – 51 мм;● Максимальна ширина – 138 мм.

система трубопроводов Zehnder ComfoPipe Compact

ComfoPipe Compact

ComfoPipe Compact – це самонесна легка система трубопроводів для припливного та витяжного повітря. Система підключення оснащена точними, вставними та міцними сполуками й має чудові теплоізоляційні властивості. Новий Zehnder ComfoPipe Compact має високий клас герметичності, завдяки своїй паронепроникній поверхні з закритими порами.

Доступні діаметри DN 125, 160 і 200.

Особливості:
● Проста збірка завдяки практичним роз'ємним з'єднанням (без інструментів) і легка обрізка за розміром зі спеціальними пазами кожні 5 см.● Висока гнучкість і простота завдяки модульній конструкції та компактним розмірам.● Надійна установка завдяки герметичним компонентам (не потрібне додаткове ущільнення гільз).

глушитель для вентиляционной системы Zehnder ComfoWell

ComfoWell

ComfoWell – це компактний глушник зі спеціальною звукоізоляцією, високим редуктором і низькими перепадами тиску. Він розділяє і розподіляє повітряні потоки з центральної труби в розподільні канали ComfoTube. Це єдиний на ринку шумоглушник, який можна очищувати.

Особливості:
● Наявність всіх функцій для підготовки повітря: шумоглушник, фільтр тонкого очищення, вугільний фільтр, розподільник повітря.● Простий монтаж завдяки з'єднанню компонентів за допомогою розсувних профілів.● Зручне приєднання повітропроводів за допомогою кінцевих елементів з муфтами.● Максимальне зниження шуму завдяки можливості установки двох шумоглушників один за одним.

Зв'яжіться з нами

Київ, Клінічна 23-25, офіс 1


Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня

Can't send form.

Please try again later.