Елементи управління
вентиляційною системою Zehnder

дисплей системы приточно-вытяжной вентиляции для дома Zehnder

Дисплей

Дисплей вбудований у вентиляційну установку та забезпечує просте управління. Ви можете ввести Zehnder ComfoAir Q в експлуатацію за допомогою дисплея, запрограмувати його та організувати технічне обслуговування.

интерфейс Option box системы приточно-вытяжной вентиляции для дома Zehnder

Інтерфейс Option Box

За допомогою інтерфейсу Option Box можна під'єднати до вентиляційної установки Zehnder ComfoAir Q датчики вологості та CO2. Зв'язок з датчиками можливий через кабель або радіосигнали.

дистанционное радиоуправление системы приточно-вытяжной вентиляции для дома Zehnder

Дистанційне радіоуправління

При покупці можна вибрати ComfoAir Q з вбудованим RF. При цьому управління агрегатом здійснюється по RF за допомогою радіоуправління і датчиків. Ще одна можливість управляти ComfoAir Q по радіо — за допомогою ComfoSense C. Важливо, щоб цей блок управління розташовувався в місці з хорошим радіусом дії, наприклад у вітальні.

KNX интерфейс системы приточно-вытяжной вентиляции для дома Zehnder

KNX інтерфейс

Вентиляційні установки Zehnder ComfoAir Q можна легко інтегрувати у технічну систему управління будівлею через інтерфейс ComfoConnect KNX C. Не має значення, це абсолютно нова установка або додавання пристрою до наявної системи.

интернет-интерфейс системы приточно-вытяжной вентиляции для дома Zehnder

Інтернет-інтерфейс

Інтернет-інтерфейс ComfoConnect LAN C дозволяє контролювати обслуговування, планування і роботу вентиляційної установки через вебпортал. Також ви можете управляти системою вентиляції за допомогою комп'ютера, зі смартфона або планшета через додаток ComfortControl, перебуваючи при цьому в будь-якому місці — вдома, в дорозі, на роботі.

приложение ComfoControl системы приточно-вытяжной вентиляции для дома Zehnder

Додаток ComfoControl

Керуйте вентиляцією за допомогою смартфона або планшета, перебуваючи при цьому в будь-якому місці — вдома, в дорозі, на роботі. Завантажте безкоштовний додаток ComfoControl з AppStore.

Зв'яжіться з нами

Київ, Клінічна 23-25, офіс 1


Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня

Can't send form.

Please try again later.